Müşterilerimiz İletişim EN

Document

Buluta geçişe bütünleşik bir yaklaşım

Buluta geçiş, işletmelere çok büyük avantajlar sunar. Bununla birlikte, çok fazla konuyu bir arada gözden geçirmek gerekir.

“Google Cloud Buluta Geçiş Çerçevesi” insanlar, süreçler ve teknolojiden oluşan bir değerlendirme listesi sunarak bulut yolculuğunuzun neresinde olduğunuzu net bir şekilde görmenizi sağlar. Ayrıca sizi olmak istediğiniz yere götüren aksiyonları ortaya koyar.

Kurumunuzun buluta hazır olup olmadığını değerlendirmek, eksiklerinizi tamamlamak ve yeni yetkinlikler kazanmak için neler yapmanız gerektiğini gösteren bu çerçeveyi kendiniz de kullanabilirsiniz.
GCAF1
GCAF12
GCAF3
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Öğren, Liderlik et, Ölçeklendir ve Güvenliği Sağla

Başarıya ulaşmak için kapsamlı bir yöntem

Kurumunuzun altyapısını modernize etme ve buluttan dönüşümsel değer elde etme hızı ve yeteneği, yeni çalışma biçimlerini benimseme yeteneğiyle orantılıdır. Başarılı bir buluta geçiş ve modernizasyon yolculuğuna çıkmanız için güçlü bir vizyon ve liderlik, birlikte çalışma, yenilikçi öğrenme, otomatik ve ölçeklenebilir bir altyapı ve hepsinden önemlisi güvenli bir temele ihtiyacınız var.

Bugün bulut yolculuğunuzun hangi noktasında olduğunuzu belirleyin

Kurumunuzun buluta geçişte başarılı olmak için hangi kabiliyetlere ihtiyaç duyduğunu öğrenmek için detaylı Google Cloud Buluta Geçiş Çerçevesi raporunu indirin ve size destek olmamız için bizimle iletişime geçin.


Birlikte yola çıkalım


Gizlilik Politikası >>

* Gelecekte bizden e-posta almak istemezseniz, her zaman tek tıkla abonelikten çıkabilirsiniz.