Ürünlerimiz Çözümlerimiz İletişim EN

Yeni Nesil Ticaret

Yeni nesil ticaret çözümlerimiz ile, firmanızın ölçeği ve sektörü ne olursa olsun, çok kanallı ticaret yapabilmeniz için gereken websitesi ve ödeme altyapılarını sizin için hayata geçiriyor ve rekabette bir adım daha öne geçmenize destek oluyoruz.

Bugüne kadar onlarca projeyi yönetmiş, proje yönetimi konusunda bilgili ve deneyimli proje yöneticilerimiz ve tecrübeli yazılım ekibimizle, projelerin fikir aşamasından tamamlanmasına kadar her aşamasında bulunuyor ve süreci uçtan uca yöneterek talep edilene uygun şekilde tamamlanmasını sağlıyoruz.

Mükemmel çözümlere, ancak ve ancak en iyi mühendisleri ve sistem mimarlarını aynı çatı altında birleştirerek ulaşılabilir. Müşterilerimize mükemmel ticaret çözümleri sunmak için en iyi yetenekleri ve proje yönetim metodolojilerini aynı çatı altında birleştirdik. Kartaca, size en uygun ticaret sitesi altyapısını ve ödeme sistemini hayata geçirmenize yardımcı oluyor ve rekabette bir adım öne geçme fırsatı sunuyor.

Ödeme Sistemleri

Websiteniz üzerinden online satış işlemlerinizi nasıl tamamlayacağınızı gözünüzde büyütmenize gerek kalmadı.

Kartaca'nın ödeme sistemi çözümleriyle bütün banka kartlarından ve farklı ödeme araçlarından tek bir entegrasyon ve sözleşmeyle istediğiniz para birimlerinde, taksit, puan ve kampanya imkanıyla anında ödeme tahsil edebilirsiniz.

Çok Kanallı Ticaret Sistemleri

Güçlü altyapı, kolay kurulum ve yönetim taahhütleriyle, ihtiyacınızı sizinle birlikte analiz edip, ona en uygun teknolojileri kullanarak B2B, B2C veya C2C ticaret sitenizi hayata geçiriyoruz.


Bize Ulaşın