Müşterilerimiz İletişim EN

Yeni Nesil Ticaret

Yeni nesil ticaret çözümlerimiz ile, firmanızın ölçeği ve sektörü ne olursa olsun, çok kanallı ticaret yapabilmeniz için hedef kitlenize ve ihtiyaçlarınıza uygun web sitesi ve ödeme altyapılarını sizin için hayata geçiriyor ve rekabette bir adım daha öne geçmenize destek oluyoruz.

Mükemmel çözümlere, ancak ve ancak mühendisler ve sistem mimarları birlikte çalıştığında ulaşılabileceğine inanıyoruz. Bu nedenle, müşterilerimize mükemmel ticaret çözümleri sunmak için en iyi yetenekleri ve proje yönetim metodolojilerini aynı çatı altında topladık.

Bugüne kadar onlarca projeyi yönetmiş, proje yönetimi konusunda bilgili ve deneyimli proje yöneticilerimiz ve tecrübeli yazılım ekibimizle, projelerin fikir aşamasından tamamlanmasına kadar her aşamasında bulunuyor ve süreci uçtan uca yöneterek, ihtiyacınıza en doğru yanıtı verecek şekilde tamamlanmasını sağlıyoruz.

Ödeme Sistemleri

Web siteniz üzerinden online satış işlemlerinizi nasıl tamamlayacağınızı gözünüzde büyütmenize gerek kalmadı.

Kartaca'nın ödeme sistemi çözümleriyle bütün banka kartlarından ve farklı ödeme araçlarından tek bir entegrasyon ve sözleşmeyle istediğiniz para birimlerinde, taksit, puan ve kampanya imkanıyla anında ödeme tahsil edebilirsiniz.

Çok Kanallı Ticaret Sistemleri

Güçlü altyapı, kolay kurulum ve yönetim taahhütleriyle, ihtiyacınızı sizinle birlikte analiz edip, ona en uygun teknolojileri kullanarak B2B, B2C veya C2C ticaret sitenizi hayata geçiriyoruz.


Bize Ulaşın