Müşterilerimiz İletişim EN

Teknoloji, Medya, Telekom

Eşi benzeri olmayan dijitalleşme uzmanlığımız ile TMT profesyonelleri için geleceği yeniden tasarlıyoruz.

"BANI" kavramının ortaya çıkması ve "VUCA" kavramının eskimesiyle birlikte, TMT profesyonellerinin sektörün temel taşlarını değiştirecek yeniliklere doğru daha bilinçli bir şekilde yöneldikleri görülmektedir.

Sarmalayan teknoloji, NFT, 5G, dijital ikiz, blok zinciri gibi kavramlar yükselirken, TMT profesyonellerini gelecekte birçok yeni fırsat ve iş modeli beklediği görülmektedir. Öte yandan, değişen tüketici davranışı, daha yenilikçi ve kaliteli hizmetler sunma ihtiyacı, teknik karmaşıklıkları daha çevik bir şekilde yönetme, siber güvenliğe odaklanma ve tedarik zincirlerini esneklik için yeniden tasarlama gibi sektöre özgü zorluklar da ufuktadır.

Kartaca, çok kanallı yaklaşımınızı yeniden düşünmeniz, dijitalleşmeden maksimum faydayı sağlamanız ve işletmenizi sürdürülebilir kârlılıkla dönüştürmeniz için gerekli tüm araçları ve teknolojileri sağlar.

Ürünlerimiz

Dispatch

Hedefli Mesaj Dağıtım Platformu

✓ Tak-Çalıştır Yapı
✓ Çeşitli Gönderim ve İçerik Türleri
✓ Gelişmiş Veri Tabanı Profilleme
✓ Kapsamlı Arayüz
✓ Gelişmiş Raporlama
✓ PaaS Altyapısı

Devamını Oku >>

Splash

Dijital İçerik Dağıtım Platformu

✓ Akıllı Öneri Motoru
✓ Gelişmiş Arama Özelliği
✓ Gerçek Zamanlı İçerik Yönetim Sistemi
✓ Promosyon Motoru
✓ Dağıtım Platformu
✓ Sorunsuz Sağlayıcı Entegrasyonu
✓ "White Label" iOS ve Android Tablet Uygulamaları

Devamını Oku >>

Punic

Omnichannel Kampanya Motoru

✓ Hedefli Çapraz Kanal Pazarlama ve Yeniden Hedefleme
✓ Gerçek Zamanlı Etkileşim
✓ Karmaşık Olay İşleme
✓ Tetiklenen Kampanya İletişimi
✓ Büyük Veri Profili Oluşturma
✓ Gelişmiş Analitik ve Öngörüler

Devamını Oku >>

İhtiyacımı hangi ürün karşılar?

Hangi ürünümüzün size en uygun şekilde hizmet vereceğini hemen öğrenin.

Danışmanlıklarımız

DevOps

DevOps dönüşümüyle daha hızlı ve daha sık yazılım teslimi, yazılım ürünlerinin sürekliliği ve rutin operasyon hizmetleri

Devamını Oku >>

Sistem Mimarisi

Projeniz için derinlemesine analiz, programlama dillerinin, yazılım araçlarının, teknolojilerin ve veritabanı altyapısının seçilmesi

Devamını Oku >>

Büyük Veri

Veri profilleme, veri birleştirme, ETL entegrasyonu, gerçek zamanlı analiz, veri ambarı kurulumu ve modernizasyonu, segmentasyon ve aksiyon bazlı veri oluşturma

Devamını Oku >>

Bulut Sistemler

Bulut sistem mimarisi belirleme, sistem yönetimi, buluta taşıma, servis yönetimi, altyapı modernizasyonu ve hibrit bulut hizmetleri

Devamını Oku >>

Başarı Hikayeleri

beIN APAC - Veri Modernizasyonu

beIN için, son derece uygun maliyetli, esnek, teknik olmayan personel tarafından kolayca kullanılabilecek ve kullanılan...

Devamını Oku >>

fizy - Splash Dijital İçerik Dağıtımı

fizy, 10M+ kullanıcı, 40M şarkı, video klip, milyonlarca şarkı sözü ve özel konserler ile Türkiye’nin en büyük müzik...

Devamını Oku >>

Bizi müşterilerimizden dinleyin

Caghan-beIN
Murat Taşbaş
Çağhan Özbek

Kıdemli Dijital Ürünler ve Teknoloji Yöneticisi, beIN Asia Pacific

"Kartaca'nın bizim için kurmuş olduğu veri gölü, farklı kaynaklar ve uç noktalardan topladığı verileri, güvenli, sorgulanabilir, birleştirilebilir ve paylaşılabilir şekilde modernize eden uygun maliyetli bir platformdur. Verileri hızla demokratikleştirdiği için, teknik olmayan ekip üyeleri tarafından kolayca segmentasyon yapılmasına, verilerin grafiklere ve hatta 3. parti pazarlama otomasyon platformlarına yönlendirilmesine yardımcı olur. Bu yaklaşımla, teknik bilgisi olmayan ekip üyelerinin kolaylıkla içgörü elde etmesini sağlar."
Esin-Turkcell
Esin Karaman

fizy Ürün Yöneticisi, Turkcell

"Kartaca, alanında uzman ekibi ve liderleri ile projemiz sırasında sorunsuz bir iletişim ortamı oluşturdu. Altyapı çalışmaları ve kulla-nıcı deneyimi hizmeti, plat-formumuzun büyüyerek Türkiye'de kısa zamanda ciddi bir kullanıcı kitlesine ulaşmasına ve hedeflerine erişmesine olanak sağladı. 7/24 teknolojik destekleri ile olası problemlere anında müdahale edildi, servisin devamlı ayakta olması ve yüksek kullanıcı trafiğini kaldırması sağlandı."
Bulent-Turkcell
Bülent Bender
Bülent Nuri Bender

Turkcell Dijital Telco Servisleri Müdürü

"Kartaca ile birlikte Çalarken Dinlet servisimizin web portal ve mobil uygulamalarını geliştirerek son kullanıcılarımıza sunuyoruz. Kullanım alışkanlıklarında müşteri deneyiminin çok önemli olduğu günümüzde, aynı dilde konuşabildiğimiz bir teknoloji partneri ile çalışmak bizim için oldukça değerli."
Banu-Turkcell
Banu Gören
Banu Gören

Turkcell Dijital ID Servisleri Müdürü

"Kartaca, iş ihtiyacını hızlıca anlayıp, çok hızlı çözüm üretir. Yeni teknolojileri çok yakından takip eder, çözümlere katmadeğer katar, sizinle beraber düşünür, geliştirir."
Esra-Invio
Neslihan Uçar Çadırcı
Esra Bayramoğlu

Invio Genel Müdürü

"Kartaca'nın Efficity ürünü sayesinde şirketimizin İnsan Kaynakları süreçlerindeki operasyonel maliyetlerimizi azaltarak personelimizin çalışma zamanlarını tamamen objektif bir şekilde ölçümleyebiliyoruz"
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

İletişime Geçin


Gizlilik Politikası >>

* Gelecekte bizden e-posta almak istemezseniz, her zaman tek tıkla abonelikten çıkabilirsiniz.