Ürünlerimiz Çözümlerimiz İletişim EN

Çekirdekten Yetişenler Programı

Neden “Kartaca Çekirdekten Yetişenler” Programına katılmalıyım?

Çünkü gerçek projelerde yer alarak kendini geliştirmek varken; fotokopi çekmek ve kahve getirmek gibi işlerle boşa geçen bir 8 haftaya ihtiyacın yok. Üstelik, başarılı geçen bir “çekirdekten yetişme” dönemi sonrası, mezun olduğun zaman değerlendirmen için Kartaca’dan gerçek bir iş teklifi garantisi de veriyoruz.

Kartaca’da hem özgür yazılım kullanma, hem de alanında uzman kişilerle birlikte gerçek projelerde çalışarak okulda öğrenemeyeceğin bilgiler ve iş disiplini edinme fırsatın olacak. Bilgi ve deneyim paylaşımına ek olarak, çalışanların istediği kitaplarla sürekli zenginleşen kütüphanemizden istediğin kitapları ödünç alabileceksin.

İşe giriş çıkış saatlerini kendi programına göre belirleyebilir, örneğin o gün sabah erken uyanamadıysan 10:00’da ofise gelebilir ya da akşamüstü doktor randevun varsa erken çıkıp eksik çalışma süreni ilerleyen günlerde tamamlayabilirsin.

Her ay takım olarak birlikte zaman geçirdiğimiz eğlenceli etkinliklerde, belki de daha önce denemediğin bir aktiviteyi deneme fırsatı bulabilirsin.

Peki yer olarak neredeyiz? Metrobüs ve metro ile ulaşımın gayet kolay olduğu Yıldız Teknik Üniversitesi, Davutpaşa Kampüsü içerisindeki Teknopark bölümünde yer alan ferah bir ofisimiz var. Daha keyifli çalışabilmen için, içerisinde bolca abur cubur, kahve çeşitleri ve meşrubatlar bulabileceğin bir yaşam alanı da sunuyoruz.

Ve madem bu 8 hafta* boyunca gerçek bir çalışan gibi emek harcıyorsun, biz de emeğini çok kıymetli buluyor ve çalışmalarının karşılığında aylık 2000 TL net ücret vererek sana teşekkür ediyoruz.

Önceki “çekirdekten yetişen”lerin kendi deneyimleriyle ilgili yorumlarına buradan göz atabilirsin. (Aralarından bazıları artık gerçek Kartacalılar olarak bizimle çalışıyorlar!)

Eğer kafana takılan sorular varsa, S.S.S bölümüne buradan göz atabilirsin.

* 2019 başvuruları sona ermiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.

“Çekirdekten Yetişen” bir Kartacalı olmak için takipte kalın.