Ürünlerimiz Çözümlerimiz İletişim

Çekirdekten Yetişenler Programı

Neden “Kartaca Çekirdekten Yetişenler” Programına katılmalıyım?

Çünkü gerçek projelerde yer alarak kendinizi geliştirmek varken; fotokopi çekmek ve kahve getirmek gibi işlerle boşa geçen bir 8 haftaya ihtiyacınız yok. Üstelik, başarılı geçen bir “çekirdekten yetişme” dönemi sonrası, mezun olduğunuz zaman değerlendirmeniz için Kartaca’dan gerçek bir iş teklifi garantisi de veriyoruz.

Kartaca’da hem özgür yazılım kullanma, hem de alanında uzman kişilerle birlikte gerçek projelerde çalışarak okulda öğrenemeyeceğiniz bilgiler ve iş disiplini edinme fırsatınız olacak. Bilgi ve deneyim paylaşımına ek olarak, çalışanların istediği kitaplarla sürekli zenginleşen kütüphanemizden istediğiniz kitapları ödünç alabileceksiniz.

İşe giriş çıkış saatlerinizi kendi programınıza göre belirleyebilir, örneğin o gün sabah erken uyanamadıysanız 10:00’da ofise gelebilir ya da akşamüstü doktor randevunuz varsa erken çıkıp eksik çalışma sürenizi ilerleyen günlerde tamamlayabilirsiniz.

Her ay takım olarak birlikte zaman geçirdiğimiz eğlenceli etkinliklerde, belki de daha önce denemediğiniz bir aktiviteyi deneme fırsatı bulabilirsiniz.

Peki yer olarak neredeyiz? Metrobüs ve metro ile ulaşımın gayet kolay olduğu Yıldız Teknik Üniversitesi, Davutpaşa Kampüsü içerisindeki Teknopark bölümünde yer alan ferah bir ofisimiz var. Daha keyifli çalışabilmeniz için, içerisinde bolca abur cubur, kahve çeşitleri ve meşrubatlar bulabileceğiniz bir yaşam alanı da sunuyoruz.

Ve madem bu 8 hafta boyunca gerçek bir çalışan gibi emek harcıyorsunuz, biz de emeğinizi çok kıymetli buluyor ve çalışmalarınızın karşılığında aylık 2000 TL net ücret vererek size teşekkür ediyoruz.

Önceki “çekirdekten yetişen”lerin kendi deneyimleriyle ilgili yorumlarına buradan göz atabilirsiniz. (Aralarından bazıları artık gerçek bir Kartacalı olarak bizimle çalışıyor!)

Siz de bir “Çekirdekten Yetişen” olmak ister misiniz?

“Çekirdekten Yetişenler” staj programımızla ilgili detayları çok yakında buradan ve sosyal medya kanallarımızdan duyuracağız! Takipte kalın.

 
Processing...
Thank you! Your subscription has been confirmed. You'll hear from us soon.
ErrorHere