Müşterilerimiz İletişim EN

Nokta atışı ve kalıcı çözümler

10+ yıldır hayata çözümler sunuyor ve başarı hikayeleri yaratıyoruz Detaylı İnceleyin

Müşterilerimiz

Başarı Hikayeleri

Bizi müşterilerimizden dinleyin

Caghan-beIN
Murat Taşbaş
Çağhan Özbek

Kıdemli Dijital Ürünler ve Teknoloji Yöneticisi, beIN Asia Pacific

"Kartaca'nın bizim için kurmuş olduğu veri gölü, farklı kaynaklar ve uç noktalardan topladığı verileri, güvenli, sorgulanabilir, birleştirilebilir ve paylaşılabilir şekilde modernize eden uygun maliyetli bir platformdur. Verileri hızla demokratikleştirdiği için, teknik olmayan ekip üyeleri tarafından kolayca segmentasyon yapılmasına, verilerin grafiklere ve hatta 3. parti pazarlama otomasyon platformlarına yönlendirilmesine yardımcı olur. Bu yaklaşımla, teknik bilgisi olmayan ekip üyelerinin kolaylıkla içgörü elde etmesini sağlar."
Cihan-Hopi
Neslihan Uçar Çadırcı
Cihan Yıldız

Hopi CTO

"Hopi, Kartaca'nın geliştirmekte olduğu stabil ve güvenlikli sadakat altyapısı ile hem son kullanıcılar hem de iş ortakları için sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sağlarken, kişiselleştirmeyi merkezine alan yapısıyla, kullanıcıların alışveriş alışkanlıklarına, tercihlerine ve ilgi alanlarına uygun içerik ve kampanyalar sunarak alışveriş deneyimini tamamen değiştiriyor."
Esin-Turkcell
Esin Karaman

fizy Ürün Yöneticisi, Turkcell

"Kartaca, alanında uzman ekibi ve liderleri ile projemiz sırasında sorunsuz bir iletişim ortamı oluşturdu. Altyapı çalışmaları ve kulla-nıcı deneyimi hizmeti, plat-formumuzun büyüyerek Türkiye'de kısa zamanda ciddi bir kullanıcı kitlesine ulaşmasına ve hedeflerine erişmesine olanak sağladı. 7/24 teknolojik destekleri ile olası problemlere anında müdahale edildi, servisin devamlı ayakta olması ve yüksek kullanıcı trafiğini kaldırması sağlandı."
Neslihan-Hopi
Neslihan Uçar Çadırcı
Neslihan Uçar Çadırcı

Hopi Genel Müdürü

"Kartaca, kurulduğumuz ilk günden bu yana, deneyimli teknik kadrosu ile taleplerimize hızlı ve esnek yanıtlar vererek, Hopi’nin vazgeçilmez iş ortağı oldu. Yanımızda her zaman Kartaca gibi donanımlı bir şirketin olduğunu bilmek bize güven ve hız kazandırıyor."
Banu-Turkcell
Banu Gören
Banu Gören

Turkcell Dijital ID Servisleri Müdürü

"Kartaca, iş ihtiyacını hızlıca anlayıp, çok hızlı çözüm üretir. Yeni teknolojileri çok yakından takip eder, çözümlere katmadeğer katar, sizinle beraber düşünür, geliştirir."
Murat-Hopi
Murat Taşbaş
Murat Taşbaş

Hopi Bilgi Teknolojileri Direktörü

"Google Cloud'a geçişimizi bir otomobil fabrikasının bir gecede hem taşınıp, hem de robot teknolojisine geçmesine benzetebiliriz. Üzerine bir de ertesi sabah robot teknolojisine geçildiğinde dahi; üretimin aksamaması ve aynı şekilde devam edebilmesi gerekli. Tüm süreci Kartaca ile birlikte planladık ve gerçekleştirdik. Kartaca ile 2014 yılından beri Hopi projesinde birlikte çalışıyoruz. Ne istediğimizi tam olarak anlayıp, beklenenden fazlasını sunduklarını rahatlıkla söyleyebilirim."
Ozalp-Genpa
Özalp Tik
Özalp Ahmet Tık

Erdem Holding & Genpa A.Ş CIO

"Kartaca'nın sanal POS servisini kullanıyoruz. Aynı dilde konuşabildiğiniz bir teknoloji partneri bulabilmek çok önemli. İsteklerimize çok hızlı dönüşler alabiliyoruz."
Bulent-Turkcell
Bülent Bender
Bülent Nuri Bender

Turkcell Dijital Telco Servisleri Müdürü

"Kartaca ile birlikte Çalarken Dinlet servisimizin web portal ve mobil uygulamalarını geliştirerek son kullanıcılarımıza sunuyoruz. Kullanım alışkanlıklarında müşteri deneyiminin çok önemli olduğu günümüzde, aynı dilde konuşabildiğimiz bir teknoloji partneri ile çalışmak bizim için oldukça değerli."
Baran - tatildekirala
Baran Mat

tatildekirala.com Ürün Direktörü

“Kartaca ile birlikte tatildekirala.com'un misafir deneyimi odaklı kritik özelliklerini geliştirdik. Bu süreçte özellikle vizyonumuzu hızlı anlayarak ekibimize hızlı entegre olmaları ve ürün özelliklerinde fark yaratacak yönlendirmeler yapmaları hedeflerimizi gerçekleştirmemizde önemli bir rol oynadı.”
Utku-Metglobal
Utku Altınkaya

Metglobal CTO

“Kartaca çalışma kültürüne ve teknik yetkinliğine olan güvenimiz, Google Cloud iş ortağı olarak Kartaca'yı seçmemizdeki en büyük etken oldu. Ayrıca Kartaca’nın bulut alanındaki deneyimleri ve geçmişteki başarılı projeleri de kararımızı olumlu yönde etkiledi. Kartaca'nın iletişimi çok daha iyi yöneteceğini düşündük.”
Esra-Invio
Neslihan Uçar Çadırcı
Esra Bayramoğlu

Invio Genel Müdürü

"Kartaca'nın Efficity ürünü sayesinde şirketimizin İnsan Kaynakları süreçlerindeki operasyonel maliyetlerimizi azaltarak personelimizin çalışma zamanlarını tamamen objektif bir şekilde ölçümleyebiliyoruz"
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

İletişime Geçin


Gizlilik Politikası >>

* Gelecekte bizden e-posta almak istemezseniz, her zaman tek tıkla abonelikten çıkabilirsiniz.