Ürünlerimiz Çözümlerimiz İletişim EN

Yeni Nesil Pazarlama

Yeni nesil pazarlama çözümlerimiz ile, firmanızın ölçeği ve sektörü ne olursa olsun, pazarlama stratejinize, hedef kitlenize ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümleri sizin için hayata geçiriyor ve rekabette bir adım daha öne geçmenize destek oluyoruz.

Bugüne kadar onlarca projeyi yönetmiş, proje yönetimi konusunda bilgili ve deneyimli proje yöneticilerimiz ve tecrübeli yazılım ekibimizle, projelerin fikir aşamasından tamamlanmasına kadar her aşamasında bulunuyor ve süreci uçtan uca yöneterek talep edilene uygun şekilde tamamlanmasını sağlıyoruz.

Mükemmel çözümlere, ancak ve ancak mühendisleri ve sistem mimarlarını aynı çatı altında birleştirerek ulaşılabilir. Müşterilerimize mükemmel pazarlama çözümleri sunmak için en iyi yetenekleri ve proje yönetim metodolojilerini aynı çatı altında birleştirdik. Kartaca size, şirketiniz için en iyi pazarlama stratejisini ve bu stratejiye en uygun aracı öneriyor ve içgörüleri sonuca çevirme fırsatı sunuyor.

Yeni Nesil Sadakat Sistemleri

Yeni müşteriler kazanmak şirketiniz için motive edici olabilir fakat sadık müşterilerinizi elde tutmak her şeyden daha önemlidir. Temelinde sadakatin yer aldığı bir pazarlama stratejisi ile dönüşüm oranlarınızı artırabilir, daha yüksek yatırıma geri dönüş sonuçları elde edebilirsiniz.

Kartaca Sadakat Programları ile kendi kampanya senaryolarınızı oluşturun, bu kampanyalar ile sizin için en doğru kitleye kolaylıkla ulaşın ve müşterilerinizi ödüllendirerek değer yaratın. Böylece, markanız için sadık müşteriler yaratıp, müşterilerinizi yaşam boyu partneriniz yapabilirsiniz.

Çok Kanallı Pazarlama

Kolayca kurgulayacağınız, tutarlı ve tam entegre kampanyalar ile dönüşüm oranlarınızı artırın!

Dijital pazarlama süreçlerinizi, uçtan uca, zahmetsiz bir şekilde yönetebilmeniz için Kartaca Çok Kanallı Pazarlama Çözümleri’ni tasarladık. Artık, dijital pazarlama ekipleriniz, trend değişimlerine daha hızlı yanıt verebilecek; kurguladıkları kampanyaları, yazılımcıları beklemeden hayata geçirebilecekler.

Özel ve Hibrit Bulut

Kartaca’nın özel ve hibrit bulut çözümleri ile güvenli ve millileştirilmiş bulutun avantajlarından yararlanın!

Şirketinizin güvenliğini en az sizin kadar önemsiyoruz. Hem güvenliğinizden ödün vermeyip hem de bulut teknolojisinin avantajlarından yararlanabilirsiniz. Özel ve hibrit bulut seçenekleri ile bulut ortamını firmanıza özel yapabilir, kişiselleştirebilir ya da erişimi yetkilerini özelleştirebilirsiniz.

Yeni Nesil Mesajlaşma

Büyük bir kitleye genel bir gönderim yapmak yerine, profilleme sonucu seçilen kullanıcılara hedefli pazarlama yaparak, geri dönüşüm oranlarınızı yükseltin, müşteri kazanma maliyetlerinizi düşürün.

Kartaca, Yeni Nesil Mesajlaşma Sistemleri’nde, karmaşık olay analizi yapma ve gelişmiş veritabanı profilleme kabiliyetlerini farklı mesajlaşma kanallarını destekleyen altyapısıyla birleştiriyor.

Hedefleme ve Segmentasyon

Milyonlarca kişi, olay ve davranıştan oluşan büyük veri tabanınızı istediğiniz kriterlere göre saniyeler içerisinde segmente edebilir, pazarlama kampanyalarınızdan çok daha etkili sonuçlar alabilirsiniz.

Kartaca'nın karmaşık olay işleme kaabiliyeti ile stratejinizi toplu kampanyalar yerine, kişiye özel hedeflemeler üzerine kurarsınız.

Kurumsal Verimlilik Takibi

Firmanızda takip gerektiren tüm süreçleri dijital ortama taşıyarak kayıpların ve gizli maliyetlerin önüne geçin.

Kartaca'nın kurumsal verimlilik takibi sistemleriyle, kağıtlar ve çizelgelerde yürüyen süreçlerin yerine her yerden erişilebilen web tabanlı süreçler koyarak veri kaybını engelleyebilir ve bütünleşik maliyet muhasebesi yapabilirsiniz.

Dijital İçerik Dağıtımı

Akıllı telefonlarda, tabletlerde ve diğer çevrimiçi mecralarda daha fazla yer edinerek dijital dönüşüme uyum sağlayın.

Kartaca'nın dijital içerik dağıtımı çözümleriyle, istediğiniz dijital içerikleri (müzik, video, oyun, e-eğitim, e-kitap vs.) kişiselleştirilmiş şekilde sunarak müşteri bağlılığını artırabilirsiniz.


Bize Ulaşın