Müşterilerimiz İletişim EN

Yeni Nesil Pazarlama

Yeni nesil pazarlama çözümlerimiz ile, firmanızın ölçeği ve sektörü ne olursa olsun, pazarlama stratejinize, hedef kitlenize ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümleri sizin için hayata geçiriyor ve rekabette bir adım daha öne geçmenize destek oluyoruz.

Mükemmel çözümlere, ancak ve ancak mühendisler ve sistem mimarları birlikte çalıştığında ulaşılabileceğine inanıyoruz. Bu nedenle, müşterilerimize mükemmel pazarlama çözümleri sunmak için en iyi yetenekleri ve proje yönetim metodolojilerini aynı çatı altında topladık. Kartaca olarak, size en uygun pazarlama stratejisini ve bu stratejiye en uygun araç ve teknolojileri öneriyor; içgörüleri sonuca çevirme fırsatı sunuyoruz.

Bugüne kadar onlarca projeyi yönetmiş, proje yönetimi konusunda bilgili ve deneyimli proje yöneticilerimiz ve tecrübeli yazılım ekibimizle, projelerin fikir aşamasından tamamlanmasına kadar her aşamasında bulunuyor ve süreci uçtan uca yöneterek, ihtiyacınıza en doğru yanıtı verecek şekilde tamamlanmasını sağlıyoruz.

Yeni Nesil Sadakat Sistemleri

Yeni müşteriler kazanmak şirketiniz için motive edici olabilir fakat sadık müşterilerinizi elde tutmak her şeyden daha önemlidir. Temelinde sadakatin yer aldığı bir pazarlama stratejisi ile dönüşüm oranlarınızı artırabilir, daha yüksek yatırıma geri dönüş sonuçları elde edebilirsiniz.

Kartaca Sadakat Programları ile kendi kampanya senaryolarınızı oluşturun, sizin için en doğru kitleye kolaylıkla ulaşın ve müşterilerinizi ödüllendirerek değer yaratın. Böylece, markanız için sadık müşteriler yaratıp, müşterilerinizle uzun soluklu ilişkiler kurabilirsiniz.

Çok Kanallı Pazarlama

Kolayca kurgulayacağınız, tutarlı ve tam entegre kampanyalar ile dönüşüm oranlarınızı artırın!

Dijital pazarlama süreçlerinizi, uçtan uca, zahmetsiz bir şekilde yönetebilmeniz için Kartaca Çok Kanallı Pazarlama Çözümleri’ni tasarladık. Artık, dijital pazarlama ekibiniz, trend değişimlerine daha hızlı yanıt verebilecek; kurguladığı kampanyaları, yazılımcıları beklemeden hayata geçirebilecek.

Özel ve Hibrit Bulut

Kartaca’nın özel ve hibrit bulut çözümleri ile güvenli ve millileştirilmiş bulutun avantajlarından yararlanın!

Şirketinizin güvenliğini en az sizin kadar önemsiyoruz. Güvenliğinizden ödün vermeden de bulut teknolojisinin avantajlarından yararlanabilirsiniz. Özel ve hibrit bulut seçenekleri ile bulut ortamını firmanıza özel yapabilir, kişiselleştirebilir ya da farklı erişim yetkileri tanımlayabilirsiniz.

Yeni Nesil Mesajlaşma

Büyük bir kitleye genel bir gönderim yapmak yerine, profilleme sonucu seçilen kullanıcılara hedefli pazarlama yaparak, geri dönüşüm oranlarınızı yükseltin, müşteri kazanma maliyetlerinizi düşürün.

Kartaca, Yeni Nesil Mesajlaşma Sistemleri’nde, karmaşık olay analizi yapma ve gelişmiş veritabanı profilleme kabiliyetlerini farklı mesajlaşma kanallarını destekleyen altyapısıyla birleştiriyor.

Hedefleme ve Segmentasyon

Milyonlarca kişi, olay ve davranıştan oluşan büyük veri tabanınızı istediğiniz kriterlere göre saniyeler içerisinde segmente edebilir, pazarlama kampanyalarınızdan çok daha etkili sonuçlar alabilirsiniz.

Kartaca'nın karmaşık olay işleme kabiliyeti ile stratejinizi toplu kampanyalar yerine, kişiye özel hedeflemeler üzerine kurarsınız.

Kurumsal Verimlilik Takibi

Firmanızda takip gerektiren tüm süreçleri dijital ortama taşıyarak kayıpların ve gizli maliyetlerin önüne geçin.

Kartaca'nın kurumsal verimlilik takibi sistemleriyle, kağıtlar ve çizelgelerde yürüyen süreçlerin yerine her yerden erişilebilen web tabanlı süreçler koyarak veri kaybını engelleyebilir ve bütünleşik maliyet muhasebesi yapabilirsiniz.

Dijital İçerik Dağıtımı

Akıllı telefonlarda, tabletlerde ve diğer çevrim içi mecralarda daha fazla yer edinerek dijital dönüşüme uyum sağlayın.

Kartaca'nın dijital içerik dağıtımı çözümleriyle, istediğiniz dijital içerikleri (müzik, video, oyun, e-eğitim, e-kitap vs.) kişiselleştirilmiş şekilde sunarak müşteri bağlılığını artırabilirsiniz.


Bize Ulaşın