Müşterilerimiz İletişim EN

Document

Google Workspace ile
Çalışma Şeklinizi Dönüştürün

Kolay kullanılan ve entegre çalışan araçlarla, üretken ve ortak çalışmaya dayalı bir deneyim yaratarak iş hedeflerinize daha hızlı ulaşın Bizimle çalışın

Kullanıcıların ve kurumların
daha fazlasını başarması için
esnek ve yenilikçi bir çözüm

Google Workspace’ın küçük işletmeler, uzaktan çalışan ekipler ve kurumsal organizasyonlar için sunduğu çözümlerle, iş akışlarınızı optimize etmeniz, ortak çalışmalarınızı daha verimli hale getirmeniz ve her yerde bağlantıda kalmanız için pek çok seçenek var.


Google Workspace, üretkenlik araçları ve bulut tabanlı çözümlerin önde gelen sağlayıcısı olarak, Kartaca’nın işletmelerin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olma misyonunu mükemmel bir şekilde tamamlıyor.

İlk analizden, stratejik yol haritasının planlanması ve sorunsuz şekilde uygulanmasına kadar Google Workspace İş Ortağı olarak yanınızdayız.

Kartaca Başarı Hikayeleri

Türk – Alman Üniversitesi


Kaynaklar

Dayanıklılığın Formülü: Çeviklik + maliyet optimizasyonu

Google Workspace Güvenlik Raporu

Google Workspace nasıl kullanılır?

Google Workspace ve Yapay Zeka için Yeni bir Dönem

Neden Google Workspace?

Google Workspace, milyarlarca kişi tarafından sevilen üretkenlik araçlarını titiz bir şekilde bir araya getirerek, insanların bağlantı kurmasını, üretmesini ve birlikte çalışmasını güçlendirmek üzere, yapay zeka tarafından desteklenen insan-merkezli bir deneyim sunar.


Ortak Çalışma

Google Workspace, ekiplerin gerçek zamanlı olarak birlikte çalışmasına olanak tanıyan sorunsuz bir ortak çalışma deneyimi sunarak üretkenliği ve verimliliği artıran ideal bir platform sunar.

Erişilebilirlik

Google Workspace ile ekibiniz, çalışmalarına herhangi bir konum veya cihazdan erişerek; dokümanları, sunumları, raporları ve daha fazlasını kolayca paylaşma ve bunlar üzerinde ortak çalışma becerisi kazanır.

Güvenlik

Google Workspace, kurumsal düzeyde güvenlik seviyesine sahiptir. Verilerinizi iki faktörlü kimlik doğrulama, veri kaybını önleme ve şifreleme gibi gelişmiş güvenlik özellikleriyle korur.

Neden Kartaca?

Uzman Ekip

En iyi proje yöneticilerini, mühendisleri ve sistem mimarlarını bir araya getirerek, müşterilerimize mükemmel çözümler sunuyoruz.

Uçtan Uca Proje Yönetimi

Uçtan uca proje yönetimi prensiplerinden ödün vermeyen 30+ kişilik ekibimizle her adımda müşterilerimizin yanında oluyoruz.

Sürekli Gelişim

Ekibimizi Google Workspace araçları ve kullanım senaryoları hakkında kapsamlı bir şekilde eğitiyor ve teknik becerilerini düzenli olarak teyit ediyoruz.
Birlikte yola çıkalım


Gizlilik Politikası >>

* Gelecekte bizden e-posta almak istemezseniz, her zaman tek tıkla abonelikten çıkabilirsiniz.