Müşterilerimiz İletişim EN

Document

Google araçları ile öğretim ve öğrenim süreçlerini dijitale dönüştürün

Google for Education, araçları bir araya getirerek, her öğrenci ve öğretmenin kendi potansiyellerine ulaşmasını sağlar. Bizimle çalışın

Eğitimcileri güçlendirin.
Öğrenmeye ilham verin.
Başarıya katkı sağlayın.

  • Google Workspace for Education’ın basit, güvenli ve esnek araçlarıyla öğrenim sürecini destekleyin
  • Öğrenim deneyimini Google Classroom ile yönetin, ölçün ve geliştirin
  • Eğitim ekosisteminizi Chromebook’la yönetin


Kartaca’da geleceği teknolojiyle yeniden tasarlamaya kararlıyız.
Google for Education ile eğitimcilere kolay kullanabilecekleri destek araçları sunarak onlara güç kazandırırken, aynı zamanda sınıfları, öğrencilerin keşfettiği, yaratıcılıklarını geliştirdiği ve başarılı oldukları ortak çalışmaya dayalı ve dinamik öğrenme ortamlarına dönüştürüyoruz.


İlk analizden, stratejik yol haritasının planlanması ve sorunsuz şekilde uygulanmasına kadar Google for Education İş Ortağı olarak yanınızdayız.


Google for Education’ın okulların öğretim ve öğrenimi
dönüştürmesine yardımcı olma taahhüdü


Eğitim liderlerini etkin kılma

İhtiyaçlarına uygun esnek ve güvenli ürünlere yatırım yapmanın verdiği gönül rahatlığıyla okullarına geniş ölçekte yenilik getirmelerini sağlama

Eğitimcilerin elini güçlendirme

En iyi yaptıkları şeye, yani öğrencilerin potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olmaya, odaklanabilmeleri için onlara basit ve destekleyici araçlar sunma

Öğrencileri araçlarla donatma

Kapsayıcılık ve erişilebilirliğe odaklanarak her öğrenciyi başarılı olmak için ihtiyaç duyduğu araçlar ve becerilerle donatma

Her gün gelişme

Binlerce eğitimciyi dinlemeye devam ederek her gün kendini geliştirme ve en son teknolojinin öğretme ve öğrenme araçlarına yansıtıldığından emin olma

Neden Google for Education?

Google, öğrenim olanaklarının herkes için yaygınlaşmasına destek olmayı taahhüt eder. Eğitimcilerin ve öğrencilerin değişen ihtiyaçlarını desteklemek için özel olarak tasarlanmış entegre araçlarla, öğrenci potansiyelini açığa çıkarmaya ve herkes için öğretme ve öğrenmeyi geliştirmeye yardımcı olur.


170+ milyon kullanıcı

Öğretmenler ve öğrenciler için tasarlanmış araçlarla kurumunuzda kolayca ortak çalışma ve bilgi aktarımı yapılmasına ve öğretim ortamının güvende tutulmasına katkı sağlayın.


150+ milyon kullanıcı

Eğitimcilere, öğrencileriyle bağlantı kurup sınıflarını, eğitim ve öğrenime dair her şeyin aynı yerde bulunduğu tek bir noktadan yönetebilecekleri kolay bir yöntem sunun.


Dünya çapında #1 cihaz

Okulunuzu, öğretim ve öğrenimin yeni nesli için tasarlanan yerleşik erişilebilirlik ve güvenlik özelliklerine sahip çok yönlü, güvenli ve kullanımı kolay cihazlarla donatın.

Kaynaklar

Başarı Hikayeleri

Blog Yazıları

Eğitimciler için Araçlar ve Kaynaklar

Araştırma ve Analizler

Neden Kartaca?

Uzman Ekip

En iyi proje yöneticilerini, mühendisleri ve sistem mimarlarını bir araya getirerek, müşterilerimize mükemmel çözümler sunuyoruz.

Uçtan Uca Proje Yönetimi

Uçtan uca proje yönetimi prensiplerinden ödün vermeyen 30+ kişilik ekibimizle her adımda müşterilerimizin yanında oluyoruz.

Sürekli Gelişim

Ekibimizi Google for Education araçları ve kullanım senaryoları hakkında kapsamlı bir şekilde eğitiyor ve teknik becerilerini teyit ediyoruz.

Birlikte yola çıkalım


Gizlilik Politikası >>

* Gelecekte bizden e-posta almak istemezseniz, her zaman tek tıkla abonelikten çıkabilirsiniz.