Müşterilerimiz İletişim EN

Değerlerimiz

İNSAN ODAKLILIK

İnsani iletişim ve karşılıklı saygı, hem müşterilerimizle, hem de ekip içerisinde kurduğumuz ilişkilerde bizim için olmazsa olmazdır. Tüm çalışanlarımıza önce insan olarak değer verir; huzurla çalışabilecekleri ve sürekli öğrenebilecekleri araç ve koşullar sunarız.

ADALET

Tüm çalışanlar, ekipteki diğer kişilerle eşit haklara sahip ve aynı kurallara tabi olduğunu bilir. Kimsenin dini, ırkı, cinsel kimliği ve cinsel yönelimi işe alım sürecinde de, birlikte çalışırken de bizi ilgilendirmez. Tüm çalışanlar, ortaya çıkardıkları işlerin adil olarak ölçümlenmesi ile değerlendirilir.

ÖZ DİSİPLİN

Hedefe dayalı bir çalışma şeklimiz vardır; zamanı etkin yönetir, işlerimizi söz verdiğimiz vakitte tamamlarız. Ödün vermediğimiz iş yapış standartlarımız ile, proje çıktılarında yüksek bir kalite seviyesi yakalar ve teknik borçların önüne geçeriz.

TAKIM RUHU

Ortak bir amaç için ve ortak değerlerle; günün bazı anlarında tek başımıza, bazı anlarında takım olarak bir arada çalışırız. Birbirimize destek olur, motive eder ve müşterilerimizi memnun etme odağı ile işlerimizi tamamlarız.

YENİLİKÇİLİK

Yeni fikirleri ve teknolojileri, müşterilerimizden talep gelmeden keşfedip onlara sunarız. Yazılım geliştirirken açık kaynaklı araç ve kütüphaneleri kullanmayı tercih eder, özgür yazılıma katkıda bulunan kurum ve etkinliklere maddi manevi destek veririz.

Kalite ve Bilgi Güvenliği Politikalarımız >>

Gizlilik Politikamız >>