Müşterilerimiz İletişim EN

COVID-19 Duyurusu #EvdeKal

 

 

Bu süreçte yanınızdayız

 

Tüm dünyada ve ülkemizde etkileri hissedilmekte olan COVID-19 salgını nedeniyle ekonomik belirsizliklerin gündemde olduğu bu hassas dönemde, Kartaca olarak herhangi bir işten çıkarma veya zorunlu ücretli/ücretsiz izin kullandırma politikası yürütmediğimizi belirtmek isteriz. İşe alımlarımız da devam etmektedir.

 

Çalışanlarımıza ve toplum sağlığına verdiğimiz önem nedeniyle, 16 Mart’ta kademeli olarak evden çalışmaya geçmiştik. 20 Mart itibarıyla, isteyen arkadaşlarımız çalışmalarına tamamen evden devam edebilmekte, isteyen arkadaşlarımız ofise gelebilmekte veya yine kendi istekleri doğrultusunda izin kullanabilmektedir.

 

Hepimiz için hem ekonomik hem psikolojik olarak zorlayıcı olan bu süreçte, Kartaca olarak yanınızda olduğumuzu tekrar hatırlatır, herhangi bir nedenle iş arayışınız var ise, açık pozisyonlarımıza başvurabileceğinizi belirtmek isteriz.

 

Son olarak, İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne FFP3 maske yardımında bulunarak, bu süreçte bizler için canla başla çabalayan sağlık çalışanlarına biraz olsun destek olmak istedik. Tüm sağlık emekçilerine minnettarız.

 

Yayınlanma Tarihi: 23.03.2020