Müşterilerimiz İletişim EN

Document

Altyapınızı Google Cloud’a Taşıyın

Kartaca’nın 10+ yıllık deneyiminin sağladığı güvence ve tescil edilmiş Google Cloud “Cloud Migration” uzmanlığı ile buluta kısa sürede ve kolayca geçiş yapın. Bizimle Çalışın

Güvenli, Tasarruflu ve Esnek

Sorunsuz bir geçiş süreciyle modern bulut platformunun maliyet, performans ve yenilikçilik avantajlarına hızla ulaşın.

BT Maliyetlerinden Tasarruf Edin ve Çevikliği Artırın.

  • Google Cloud’un müşteri dostu fiyatlandırması, hem kısa hem uzun soluklu uygulamalar için otomatik indirimlerle %60’a varan tasarruf sağlar.
  • Hızla sanal makine (VM) oluşturulması ve Google’ın global özel ağı,kullanıcılar için düşük gecikme süresi ve yüksek performans anlamına gelir.

    • Kartaca, ilk analizden, nihai yol haritasına kadar Google Cloud İş Ortağı olarak yanınızdadır. Düşük riskli iş yüklerinin taşınma planlamasından, maliyet öngörüsüne kadar; işiniz için en iyi çözümü seçmenize yardımcı oluyoruz.

Kaynaklar

Kartaca Hopi Buluta Taşınma Başarı Hikayesi

İş Yüklerinizi Buluta Taşırken: Kılavuz ve Yapılacaklar Listesi

Google Cloud Buluta Geçiş Çerçevesi

Forrester İçgörüleri: BT’yi Modernleştirmek

Neden Google Cloud?

Verilerinizi ve donanımınızı koruyun, gerçek zamanlı içgörüler edinin ve Google’ın da kullandığı akıllı açık kaynak araç ve servislere ulaşarak veriminizi artırın.

Altyapı

Sınıfının en iyisi altyapısı, gezegendeki en yoğun veri işlerini yürütmek için tasarlanmıştır.

İçgörü

Öncü veri analitiği ve makine öğrenme servisleri, gerçek iş sorunlarını çözmenize ve başka hiçbir bulut sağlayıcısının sunamayacağı bir rekabet avantajı elde etmenize yardımcı olur.

Güvenlik

Google’ın altyapısı, merkezine güvenlik konularak tasarlanmış, inşa edilmiş ve işletilmektedir.

Neden Kartaca?

Uzman Ekip

En iyi proje yöneticilerini, mühendisleri ve sistem mimarlarını bir araya getirerek, müşterilerimize mükemmel çözümler sunuyoruz.

Uçtan Uca Proje Yönetimi

Uçtan uca proje yönetimi prensiplerinden ödün vermeyen 30+ kişilik ekibimizle her adımda müşterilerimizin yanında oluyoruz.

Sürekli Gelişim

Ekibimizi Google Cloud ürünleri, konseptleri, kullanım alanları hakkında kapsamlı bir şekilde eğitiyor ve sertifikalar ile teknik becerilerini düzenli olarak teyit ediyoruz.

Buluta taşınma yolculuğunuza “Cloud Migration” ve “Data Analytics” alanlarında uzmanlıkları bulunan bir Google Cloud Premier İş Ortağı olan Kartaca ile başlayın.


Birlikte yola çıkalım


Gizlilik Politikası >>

* Gelecekte bizden e-posta almak istemezseniz, her zaman tek tıkla abonelikten çıkabilirsiniz.